Homepage

Dovolená s dětmi podle Vašich představ

Máte malé děti a rádi byste s nimi cestovali? Chcete strávit pohodovou dovolenou, kdy bude o Vás i Vaše dítě dobře postaráno a Vy nebudete muset cestovat se spoustou drobností, které děti každodenně potřebují? Hledáte prostředí, kde chcete prožít volný čas se svou rodinou a kde se zabavíte nejen Vy, ale i Vaše děti?

Tak právě pro Vás jsme nachystali nabídku hotelů, penzionů, apartmánů, chat a chalup, které jsou „baby friendly“ – „přátelské k dětem“. Od těchto ubytovacích zařízení můžete čekat, že jsou na děti připraveni a těší se na ně. Dovolená s dětmi nemusí znamenat stres a překvapení, co Vás na vybraném místě čeká.

Portál baby-friendly-hotel.cz Vám nabízí srovnání zařízení, která se specializují na cestování s dětmi. Můžete si tak vybrat právě ten  hotel, penzion, apartmán či chatu a chalupu, jenž bude splňovat právě Vaše očekávání dovolené s dětmi.

 

Máte zaručený tip na ubytovací zařízení, které nám tady nesmí chybět? Dejte nám informaci přes Facebook nebo e-mailem info@baby-friendly-hotel.cz.

 

Každé z ubytovacích zařízení registrovaných na serveru BABY-FRIENDLY-HOTEL.CZ musí splňovat stavovené požadavky – např. nabídku pro využití volného času s dětmi

 

Baby friendly hotel musí mít nabídku dětských jídel. Možnost ohřát dětskou stravu je samozřejmostí, v ideální případě je i přímo v nabídce zařízení.

 

Každé registrované ubytovací zařízení musí splňovat základní parametry pro zařazení do katalogu, musí být „baby friendly“. Není možné provést registraci hotelu nebo penzionu bez splnění základních požadavků na vybavení a služby. Tento katalog vznikl právě proto, abyste si dovolenou s dětmi pořádně užili.

Systematicky hledáme a tipujeme zajímavá místa, která splňují nároky našich klientů pro cestování s dětmi. Pokud máte výbornou zkušenost s nějakým ubytovacím zařízením, dejte mám tip na další baby friendly hotel, penzion, chalupu nebo apartmány.

Našim cílem je vytvořit nabídku kvalitních ubytovacích zařízení, která jsou „baby friendly“ a která svým vybavením a službami zajistí příjemnou rodinnou dovolenou.

A pro pohodlné cestování s dětmi navštivte i náš e-shop www.jedemesdetmi.cz.

 

 

Baby Friendly Hotel

© 2024 BABY FRIENDLY HOTEL