Hotel Akademie Naháč

Hotel Akademie Naháč
Užijte si s rodinou pobyt v malebném Posázaví. Hotel Akademie nabízí komfort luxusního hotelu s širokou nabídkou služeb nejen pro rodiny s dětmi. O letních prázdninách jsou v hotelu animátoři, kteří zajišťují pro hosty bohatý program.
 

Venkovní hřiště se skákacím hradem

Prázdninové animační programy

Farmapark Soběhrdy

Rodinné pokoje

Hotel se nachází v překrásném prostředí Posázaví (v blízkosti oboustranného sjezdu z dálnice D1 = exit 29 – Čerčany, Chocerady) a je významným konferenčním centrem s mimořádným vybavením a příjemnou přátelskou atmosférou. Hotelový komplex nabízí vždy maximální pohostinnost, vysoký komfort v oblasti ubytování, konferenčních a stravovacích služeb a v neposlední řadě možností relaxace přímo v hotelu nebo nejbližším okolí.

Vzdálenost do Prahy zvládnete bez problémů během 15 minut. Hotel je výtečně dostupný ze všech částí České republiky.

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Adresa:  Komorní Hrádek 277, 257 24 Chocerady
Telefon:  + 420 – 317 759 711
E-mail: info@hotelnahac.cz
Web: www.hotelnahac.cz

 

UBYTOVÁNÍ

Všechny pokoje jsou typu twin (oddělené postele) a k základnímu vybavení patří TV, telefon s přímou volbou, možnost připojení k internetu, koupelna se sprchou a WC. Polovina pokojů má venkovní terasu k letnímu posezení a čtyři pokoje jsou řešené jako podkrovní. Každé patro je vymalováno v jiných barvách, takže si každý host určitě vybere svůj oblíbený odstín. Pro rodinné pobyty doporučujeme využít jedno ze čtyř apartmá nebo dvou rodinných pokojů.

WELLNESS, ZÁBAVA A VOLNÝ ČAS

Wine&SPA (moderní wellness ve stylu moravského vinohradu – masáže, saun, pára, whirlpool), BOWLING BAR (nabízí hostům posezení do pozdních hodin. V letních měsících je možné využít i venkovní terasu propojenou s venkovním sportovním zázemím (2 bowlingové dráhy, šipky), VENKOVNÍ AKTIVITY  víceúčelové hřiště s osvětlením, petangue s osvětlením, horská kola, koloběžky, venkovní dětské hřiště, petanque, ruské kuželky, venkovní „Člověče nezlob se“).

RESTAURACE A BARY

Hotelová restaurace s lobby barem nabízí kapacitu až pro 200 hostů. Celodenní provoz nabízí hostům možnost snídaní obědů i večeří. Můžeme pro Vás připravit rauty či bankety, různé druhy koktejlů, coffee breaky a další gastronomické akce přesně podle Vašich požadavků. Prostorová dispozice restaurace umožňuje vytvořit oddělené prostory, aby celá společnost seděla odděleně od ostatních hostů.

Večerním střediskem je Bowling bar, který nabízí hostům posezení do pozdních hodin. V letních měsících je možné využít i venkovní terasu, která je propojena s venkovním sportovním zázemím.

Pokoje

Dětská postýlkaANO

Lůžkoviny do postýlkyANO

Dětská vaničkaNE

NočníkNE

Elektronické chůvičkyNE

Záslepky do zásuvekNE

Nekuřácké pokojeANO

Restaurace

Jídelní židličkaANO

Dětské příboryNE

Možnost ohřátí dětského pokrmuANO

Kojenecká vodaZA PŘÍPLATEK

Vybavení objektu

Dětská hernaNE

Venkovní dětské hřištěANO

Hračky a stolní hryANO

DVD s pohádkamiNE

BazénNE

Půjčovna kolANO

Mikrovlnná troubaANO

Lednice pro hostyANO

Rychlovarná konviceANO

Přebalovací pultANO

Další služby

Animační programyANO

Tipy na výletyANO

Hlídání dětíNE

Fotogalerie

Zařízení nabízí ke koupi tyto pobyty

POPTAT DOVOLENOU NA TOMTO MÍSTĚ
líbí se Vám toto místo? Poptejte možnost pobytu právě zde. Užijte si víkend nebo celý týden. Na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě.
KOUPIT POBYTna dotaz
 

JAK POPTAT POBYT

  • Použijte tlačítko „KOUPIT POBYT“
  • Vyplňte požadované údaje
  • Do kolonky „DALŠÍ UPŘESNĚNÍ“ požadovaný termín, počet osob, požadavek na stravování…
  • Budeme Vás kontaktovat s nabídkou

 

 

Baby Friendly Hotel

© 2024 BABY FRIENDLY HOTEL