Hotel Bukovanský Mlýn

Hotel Bukovanský Mlýn
Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět.

2x venkovní dětské hřiště (pískoviště s hračkami, skluzavka, houpačky…)

ohrada s domácími zvířaty

venkovní bazén pro neplavce

V současné době není možné kapacitu v tomto hotelu objednat.

Doporučujeme Vám některý z jiných zajímavých objektů – Relax hotel *** Bára, Activitypark Hotel Všemina, Hotel Javor Dolni Mala Úpa nebo některý z penzionů.

 ——————————————————————————————————————

Areál Bukovanský mlýn nabízí širokou škálu aktivit a zábavy pro děti. Díky kvalitnímu zázemí pro naše nejmenší zákazníky jsme BABY FRIENDLY. Kromě množství dětských aktivit nabízíme též kvalitní dětská jídla v Mlynářské restauraci. V průběhu roku můžete navštívit kulturní a zábavné akce, kde nezapomínáme ani na ty nejmenší (divadelní představení, animační večery apod.).

Co u nás najdete:

 • 2x venkovní dětské hřiště (pískoviště s hračkami, skluzavka, houpačky…)
 • dětský koutek v restauraci, přebalovací pult
 • venkovní trampolínu
 • ohradu s domácími zvířaty
 • hřiště na Pétanque
 • stolní tenis
 • MINIGOLF
 • výběh s poníky
 • víceúčelové travnaté hřiště
 • venkovní bazén pro neplavce

Bukovanský mlýn*** nabízí ubytování *** kategorie v „Mlynářském stavení“ (3l. pokoje) a v dalších čtyřech samostatných „Slováckých chalupách“ (2l. pokoje s možností přistýlky), možnost zapůjčení dětské postýlky, stylovou nekuřáckou restaurací nabízející krajovou kuchyni pro 74 osob, dětský koutek v restauraci, vinný sklep s posezením pro 78 osob a vinotékou Rotunda, zahradní restauraci s dětským hřištěm, větrný mlýn s možností návštěvy expozice a vyhlídek do okolí a možnost pronájmu krbovny, minigolf, poníky a trampolínu pro větší i menší děti, ohradu s domácími zvířaty, transfery naším minibusem pro 17 osob (odvozy klientů, výlety, exkurze atd.).

Areál je doplněn dětským hřištěm, víceúčelovým travnatým hřištěm a táborovým ohništěm, které hosté ocení nejen při trávení své letní dovolené. Našim hostům nabízíme služby půjčovny kol a také uzamykatelnou úschovnu. Horkou novinkou je hřiště na minigolf, koníci pro děti a půjčovna trekingových holí pro nordic walking. V letní sezóně je pro ubytované k dispozici také venkovní bazén.

Stylové domky pro lidové řemeslníky, venkovní posezení, malé pódium a taneční parket jsou ideálním zázemím pro nejrůznější kulturní a společenské akce, které jsou v areálu mlýna pravidelně pořádány.

Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně a nově vybavené pokoje zařízené v rustikálním stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, disponují televizorem s 18 programy, telefonem a připojením k internetu (kabelem přes síťovou kartu i bezdrátové WIFI). Příjemnou a útulnou atmosféru dotváří masivní dubový nábytek a prkenné podlahy.

V podkroví Mlynářského stavení je umístěno šest třílůžkových pokojů. Další ubytovací kapacita je umístěna ve čtyřech samostatných Slováckých chalupách. Každá chalupa je rozdělena na dvě stejné částí se samostaným vchodem. V každé části jsou dva 2l. pokoje s možností přistýlky. Jednotlivé části (pro max. 6 os. ) nebo celé chalupy (pro max. 12 os.) jsou vhodné pro rodinné pobyty, které i cenově zvýhodňujeme. K dispozici je také rekreační samostatná chata pro 4 osoby.

Celková kapacita hotelu: 50 pevných lůžek, 16 přistýlek + Rekreační chata pro 4 osoby

 • 16 x 2l. pokoj s možností přistýlky
 • 6 x 3l. pokoj
 • Rekreační chata pro 4 osoby

Rodiny či menší skupiny mohou využít ubytování v samostatných chalupách, které jsou rozděleny na dvě části se samostatnými vchody (1 část – max. 6 os., celá chalupa – max. 12 os.). Jeden z pokojů je bezbariérový.

Ubytovaným hostům za poplatek zapůjčíme: žehličku, žehlicí prkno, přebalovací pult. Recepce zajišťuje též službu buzení (osobně či telefonicky). Výše uvedené služby lze sjednat na recepci při nástupu na pobyt.

 

 

Pokoje

Dětská postýlkaANO

Lůžkoviny do postýlkyANO

Dětská vaničkaANO

NočníkNE

Elektronické chůvičkyNE

Záslepky do zásuvekANO

Nekuřácké pokojeANO

Restaurace

Jídelní židličkaANO

Dětské příboryANO

Možnost ohřátí dětského pokrmuANO

Kojenecká vodaZA PŘÍPLATEK

Vybavení objektu

Dětská hernaANO

Venkovní dětské hřištěANO

Hračky a stolní hryANO

DVD s pohádkamiNE

BazénANO

Půjčovna kolANO

Mikrovlnná troubaANO

Lednice pro hostyANO

Rychlovarná konviceNE

Přebalovací pultANO

Další služby

Animační programyANO

Tipy na výletyANO

Hlídání dětíANO

Fotogalerie

Zařízení nabízí ke koupi tyto pobyty

POPTAT DOVOLENOU NA TOMTO MÍSTĚ
líbí se Vám toto místo? Poptejte možnost pobytu právě zde. Užijte si víkend nebo celý týden. Na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě.
KOUPIT POBYTna dotaz

JAK POPTAT POBYT

 • Použijte tlačítko „KOUPIT POBYT“
 • Vyplňte požadované údaje
 • Do kolonky „DALŠÍ UPŘESNĚNÍ“ požadovaný termín, počet osob, požadavek na stravování…
 • Budeme Vás kontaktovat s nabídkou

 

 

Baby Friendly Hotel

© 2024 BABY FRIENDLY HOTEL