Relax Hotel Bára

Relax hotel *** BÁRA
Relax hotel *** Bára je útulný nově zrekonstruovaný hotel zaměřený na pobyty rodin s dětmi. Leží v nádherné přírodě, kde si děti s rodiči mohou nerušeně hrát . Zde se rodiče ani děti nenudí ! Hotel nabízí příjemné pokoje dvoulůžkové s přistýlkami nebo rodinné dvoupokojové apartmány.

nezaměnitelná domácí atmosféra s příjemným personálem

krásné bezpečné prostředí pro děti, skvělé vybavení pro zábavu dětí – vnější i vnitřní hřiště

v létě pobyty s animačními programy pro děti

nové wellness a fitness pro rodiče

v létě cyklistické trasy, v zimě běžecké trasy přímo od hotelu

Relax hotel *** Bára je útulný nově zrekonstruovaný hotel zaměřený na pobyty rodin s dětmi. Leží v nádherné přírodě, kde si děti s rodiči mohou nerušeně hrát . Zde se rodiče ani děti nenudí ! Hotel nabízí příjemné pokoje dvoulůžkové s přistýlkami nebo rodinné dvoupokojové apartmány. Velký vnitřní dětský koutek s prolézačkami, kuchyňkou a lezeckou stěnou , který je součástí nově zařízené restaurace. Mateřské centrum pro ohřev dětské stravy se společnou lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a dětským nádobím. Vše přístupné 24 hodin denně. Krásné venkovní hřiště s prolézačkami a houpačkami, trampolínu, kuželky a vnější bazén s lehátky. Slunečnou terasu s obsluhou a výhledem na dětské hřiště i krásnou krajinu v okolí.

 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Adresa: 512 37 Benecko 132
Telefon: + 420 737 229 150
E-mail: rezervace@hotelbara.cz
Web: www.hotelbara.cz

 

Hotel je situován v horní části obce Benecko v Západních Krkonoších.  Leží v překrásné přírodě, na bezpečném místě, kam vede pouze příjezdová cesta k hotelu a dále už pokračují pouze pěší trasy. Přesto je do centra Benecka 10 minut pěšky krásnou procházkou .Skvělé místo  pro běžkaře, cyklisty i milovníky pěších tůr. Od hotelu se dá chodit na procházky i s kočárkem ( doporučujeme větší kolečka kvůli terénním nerovnostem ) . Výlety do blízkého Špindlerova Mlýna, na Mísečky nebo Janovu Horu. Parkování je přímo u hotelu na neplaceném parkovišti. V zimě doporučujeme sněhové řetězy – příjezd je do táhlého úzkého kopce.

Nabízíme ubytování se snídaní nebo polopenzí. Snídaně – bufet. Polopenze je formou tříchodového servírovaného menu. U obědů můžete ochutnat celou řadu místních specialit v hotelové restauraci nebo se stravovat výběrem denních menu. V letních měsících je příjemné posedět na hotelové terase a vychutnávat řadu teplých i studených nápojů , alko i nealko a pozorvat své děti na hřišti. V sychravém počasí zase rádi využijete hotelového fitness centra se stroji pro rodiče i dětskými replikami. Nebo úžasného relaxu ve wellness centru – finské suché sauně a parní bylinné sauně s hvězdnou oblohou a světelnou fontánou. Malé děti si zatím v teplíčku pohrají v meditační odpočívárně .

 

Pokoje

Dětská postýlkaANO

Lůžkoviny do postýlkyANO

Dětská vaničkaANO

NočníkANO

Elektronické chůvičkyANO

Záslepky do zásuvekANO

Nekuřácké pokojeANO

Restaurace

Jídelní židličkaANO

Dětské příboryNE

Možnost ohřátí dětského pokrmuANO

Kojenecká vodaNE

Vybavení objektu

Dětská hernaANO

Venkovní dětské hřištěANO

Hračky a stolní hryANO

DVD s pohádkamiANO

BazénANO

Půjčovna kolANO

Mikrovlnná troubaANO

Lednice pro hostyANO

Rychlovarná konviceANO

Přebalovací pultANO

Další služby

Animační programyANO

Tipy na výletyANO

Hlídání dětíNE

Fotogalerie

Zařízení nabízí ke koupi tyto pobyty

POPTAT DOVOLENOU NA TOMTO MÍSTĚ
líbí se Vám toto místo? Poptejte možnost pobytu právě zde. Užijte si víkend nebo celý týden. Na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě.
KOUPIT POBYT na dotaz

JAK POPTAT POBYT

  • Použijte tlačítko „KOUPIT POBYT“
  • Vyplňte požadované údaje
  • Do kolonky „DALŠÍ UPŘESNĚNÍ“ požadovaný termín, počet osob, požadavek na stravování…
  • Budeme Vás kontaktovat s nabídkou

 

 

Baby Friendly Hotel

© 2024 BABY FRIENDLY HOTEL