Dětský a rodinný penzion Permoník Dolní Malá Úpa

Dětský a rodinný penzion Permoník
Moderní a akční penzion pro rodiny s dětmi. Malá Úpa je ideálním turistickým cílem pro rodiny s dětmi. Klid, minimální provoz aut, nedotčená příroda, dětská hřiště rozesetá po celé obci a hlavně plno atraktivních výletů.

Jeden z prvních dětských penzionů v Čechách

Kvalitní animační program

Zkušení lyžařští instruktoři

Moderní gastronomie

Zázemí pro děti ve vnitř i venku

Moderní a akční penzion pro rodiny s dětmi. Malá Úpa je ideálním turistickým cílem pro rodiny s dětmi. Klid, minimální provoz aut, nedotčená příroda, dětská hřiště rozesetá po celé obci a hlavně plno atraktivních výletů.

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Adresa: Dolní Malá Úpa 115, 542 27
Telefon: 603 264 422
E-mail: info@penzion-permonik.cz
Web:

www.penzion-permonik.cz

  

UBYTOVÁNÍ

Připravili jsme pro Vás moderně zrekonstruované světlé pokoje, s pohádkovými motivy na stěnách, vybavené masivním dřevněným nábytkem a novým sociálním zařízením. Pro naše nejmenší návštěvníky zapůjčíme samozřejmě i dětské postýlky, objednat si můžete i přebalovací pult či dětské chůvičky. Každé dveře mají obrázek své postavičky a i malé děti snadno poznají, na kterém pokoji bydlí.

RESTAURACE A BARY

Díky 8-letým provozním zkušenostem jsme zjistili, že rodiny s dětmi kladou na zdravou a chutnou kuchyni čím dál větší důraz. Proto jsme do našeho stálého jídelníčku zařadili jídla moderní české i zahraniční kuchyně, ale nezapomínáme ani na jídla z kuchyně klasické. I ta vaříme chutně a odlehčeně.

Mimo stálého jídelníčku si od zimní sezony naši hosté mohou objednat minutkovou kuchyni dle aktuální nabídky. Mezi nabídkou našeho minutkového menu nebudou chybět chutné šťavnaté steaky, propečené více či méně dle Vašeho přání,vegetariánské speciality, saláty z čerstvé zeleniny a další lahůdky.

OSTATNÍ INFORMACE

Lyžařská školička – v zimním období zajistíme Vašim nejmenším dětem hravou formou lyžařskou výuku pod vedením zkušeného mladého instruktora. Jedná se o lyžařskou školičku, tudíž ve skupince bývá maximálně 5 dětí.

Odpolední program v zimní sezóně – protože zimní večery bývají dlouhé, připravujeme pro Vaše děti vždy ve všední den od 16:00-17:30 program. Jedná se převážně o výtvarné dílničky. Děti jsou z celodenního bobování a lyžování dostatečně vyřáděné a potřebují se před večeří trochu zklidnit. Jeden den v týdnu saunujeme od 19:00 děti v naší sauně pod vedením instruktorky. Sauny vyhříváme pro tento účel pouze na 60st.

Herna – v přízemí našeho penzionu najdou děti prostornou hernu se skluzavkou, plnou různých hraček a her.

Tělocvična – kromě herny se v suterénu nachází ještě příjemná tělocvična, kde se dají pořádat i závody, pokud vám počasí nepřeje.

Dětské hřiště – k penzionu patří také rozsáhlé hřiště s dřevěnými herními prvky a pískovištěm, které leží hned vedle na louce a vaše ratolesti můžete tedy třeba jen sledovat s kávičkou v ruce z terasy.

Ovečky – společnost vám od jara do podzimu budou dělat naše roztomilé ovečky. Pokud jim přinesete suchý chléb, budou vašimi nejlepšími kamarády.

Sauna – do naší klasické sauny se vejde až osm osob. Velmi příjemná záležitost, obzvláště v zimním období. Děti pod vedením instruktorky pobyt v sauně také milují.

Vířivka – vířivá vana je oblíbeným místem našich nejmenších, ale i dospělých návštěvníků.

Masáže a kosmetika – pro zpříjemnění vašeho pobytu jsme pro vás připravili také pravou relaxaci v podobě masaží nebo kosmetiky. V případě zájmu je možné zajistit i pedikúru.

Společenská místnost – s TV a DVD přehrávačem. K dispozici jsou pohádky pro děti, ale najdou se i filmy pro starší ročníky.

Mini kuchyňka – k dispozici je také mikrovlná trouba, lednice i varná konvici.

V letním období je pro děti každý den připraven program plný her a soutěží.

WIFI zdarma

 

Pokoje

Dětská postýlkaANO

Lůžkoviny do postýlkyANO

Dětská vaničkaANO

NočníkANO

Elektronické chůvičkyANO

Záslepky do zásuvekANO

Nekuřácké pokojeANO

Restaurace

Jídelní židličkaANO

Dětské příboryANO

Možnost ohřátí dětského pokrmuANO

Kojenecká vodaANO

Vybavení objektu

Dětská hernaANO

Venkovní dětské hřištěANO

Hračky a stolní hryANO

DVD s pohádkamiANO

BazénNE

Půjčovna kolNE

Mikrovlnná troubaANO

Lednice pro hostyANO

Rychlovarná konviceANO

Přebalovací pultANO

Další služby

Animační programyANO

Tipy na výletyANO

Hlídání dětíANO

Fotogalerie

Zařízení nabízí ke koupi tyto pobyty

POPTAT DOVOLENOU NA TOMTO MÍSTĚ
líbí se Vám toto místo? Poptejte možnost pobytu právě zde. Užijte si víkend nebo celý týden. Na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě.
KOUPIT POBYTna dotaz

JAK POPTAT POBYT

  • Použijte tlačítko „KOUPIT POBYT“
  • Vyplňte požadované údaje
  • Do kolonky „DALŠÍ UPŘESNĚNÍ“ požadovaný termín, počet osob, požadavek na stravování…
  • Budeme Vás kontaktovat s nabídkou

 

 

Baby Friendly Hotel

© 2024 BABY FRIENDLY HOTEL